slider slider slider slider slider

Apartamenty

Apartamenty

slider
Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 600 564 668
Niebieski,

Apartament niebieski dla 4 osób - składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, mniejszego pokoju sypialnego, przedpokoju oraz łazienki.
Apartament Niebieski znajduje się na II piętrze Helskiego Domku. Duży salon, przedpokój, tradycyjny kominek i rustykalny wystrój, dają Państwu możliwość poczucia się jak w wakacyjnym domku stojącym na bałtyckich wydmach.
W Apartamencie Niebieskim znajduje się duże łóżko dwuosobowe, a w mniejszej sypialni dwa łóżka pojedyncze. Z okien roztacza się widok na główny deptak oraz na fragment Zatoki Puckiej. Pokój posiada też telewizor i radio, duży schowek, szafę, a stylowa łazienka prysznic z hydromasażem.
Aneks kuchenny wyposażony jest w lodówkę, elektryczną płytę kuchenną, kuchenkę mikrofalową, czajnik, naczynia kuchenne oraz nakrycia stołowe dla 4 osób.
Uprzejmie prosimy o planowanie przyjazdu pomiędzy godz. 9 -20 gdyż pensjonat nie dysponuje całodobowa obsługą Gości. W przypadku konieczności zaplanowania przyjazdu w innych godzinach bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie.
Cena: od 85 zł za osobę/ doba*
Cena za cały apartament: 340 zł
* cena powyżej 3 noclegów

Nasz pensjonat nie dysponuje parkingiem , jednak do państwa dyspozycji mamy zagwarantowane miejsca na parkingu „Centrum” przy ul Wiejskiej 120 (ok. 150 m od budynku). Parking pobiera opłaty dzienne w wysokości ok. 10 zł / doba.

Niebieski