slider slider slider slider slider

Apartamenty

Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 882 817 772
Szanowni Państwo,

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 wygodnie urządzonych i nastrojowych apartamentów, noszących nazwy kolorów zaakcentowanych w ich wystroju.

Apartament Niebieski – chcemy aby przypominał Państwu domy na bałtyckich wydmach, Pokój Różowy – wdzięk francuskiej riwiery, Apartament Zielony – domy kolonialne, Apartament Szafirowy – wakacje na greckiej wyspie, Apartament Żółty - gustawiański domek na fiordzie, a Pokój Pomarańczowy – wakacje na marokańskim wybrzeżu.

Apartamenty mają wykończenie z naturalnych materiałów - deski i kamień na podłogach, dywany i narzuty z bawełny lub wełny, bawełnianą pościel. Jesteśmy dumni, iż udało nam się zachować ducha wiejskiego domu z jego przyjaznym naturze wystrojem. Apartamenty osiadają także pełne wyposażanie – aneksy kuchenne lub w przypadku najmniejszych „szafki kuchenne” z kuchenką i lodówki, czajniki elektryczne, garnki, zastawę stołowa, a niektóre także kuchenki mikrofalowe. Pokoje wyposażone są w ręczniki i suszarki. Proponujemy Państwu także nieodpłatnie ręczniki plażowe, parawany i torby plażowe - jednak prosimy o ich wcześniejszą rezerwację.

Do dyspozycji Gości jest przez cały czas dostępny jest nasz duży pokój relaksu zwany przez Gości świetlicą, gdzie znajdą Państwo wygodne kanapy, niewielką biblioteczkę, zabawki dla dzieci oraz gry planszowe. Ta największa w Helskim Domku sala jest czasami udostępniana przez właścicieli na kameralne wydarzenia kulturalne – rozmowy z aktorami, koncerty, odczyty. W takim przypadku wszystkim Gościom naszego pensjonatu przysługują nieodpłatne bilety na te wydarzenia.

Uwaga! Ze względu na położenie w samym centrum historycznej zabudowy Helu nie dysponujemy własnym parkingiem.

Apartamenty wynajmujemy jedynie na okresy tygodniowe lub dłuższe.
W przypadku rezerwacji drugiego tygodnia 10% zniżki, trzeciego tygodnia 15% zniżki.
Pensjonat funkcjonuje od początku czerwca do końca września.

Doba zaczyna się sobotę o godz. 12:00 i kończy w piątek o godz. 11:00. Sprzątanie końcowe (lub raz w tygodniu przy dłuższym pobycie) oraz opłata klimatyczna zawarte są w cenie.

Gdyby chcieli Państwo udać się jeszcze na plażę w dniu wyjazdu - do Państwa dyspozycji mamy miejsce do przechowania bagażu oraz ogólnodostępna łazienkę z prysznicem.

Serdecznie zapraszamy!

Apartamenty