slider slider slider slider slider

Apartamenty

slider
Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 600 564 668
Szanowani Państwo,

Oddajemy do Państwa dyspozycji 6 stylowo i wygodnie urządzonych Apartamentów, znajdują się na I i II piętrze Helskiego Domku. Apartamenty wystrojem nawiązujących do różnych nadmorskich regionów, a ich nazwy wiążą się z kolorami zaakcentowanymi w wystroju. Na parterze oczekuje na Państwa przestronny salon, w którym oddajemy do Państwa dyspozycji niewielką biblioteczkę.
Z okien Apartamentów roztacza się widok na Zatokę Pucką, deptak lub historyczną zabudowę starego Helu. W Apartamentach znajdują się aneksy kuchenne lub miejsca do przygotowania posiłków. Dwa apartamenty posiadają tradycyjne kominki, które pomogą stworzyć niezwykle romantyczną atmosferę.
W budynku Helskiego Domku mieści się restauracja Stara Tawerna Helska - jej specjały mogą Państwo zamawiać bezpośrednio do pokoju.
Uprzejmie prosimy o planowanie przyjazdu pomiędzy godz. 9 -20 gdyż pensjonat nie dysponuje całodobowa obsługą Gości. W przypadku konieczności zaplanowania przyjazdu w innych godzinach bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie.

Nasz pensjonat nie dysponuje parkingiem , jednak do państwa dyspozycji mamy zagwarantowane miejsca na parkingu „Centrum” przy ul Wiejskiej 120 (ok. 150 m od budynku). Parking pobiera opłaty dzienne w wysokości ok. 10 zł / doba.

Apartamenty