slider slider slider slider slider

Apartamenty

slider
Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 600 564 668
Szafirowy,

Apartament Szafirowy przeznaczony jest dla 4 osób i składa się z dwóch pokoi, garderoby i łazienki, znajdujących się na I piętrze Helskiego Domku. Apartament Szafirowy umeblowaniem, na który składają się: białe meble w sypialni, koronkowe zasłonki, kamienny zlew i biało – szafirowa kolorystyką ścian nawiązuje do domów na wyspach greckich.
W większym pokoju znajdują się dwa łóżka pojedyncze, telewizor, radio oraz garderoba. Mieści się tam również duży stół oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę kuchenną, elektryczny czajnik, naczynia kuchenne i nakrycia stołowe dla 4 osób. W sypialni znajdą Państwo łóżko dwuosobowe i widok na główny deptak Helu.
Do sypialni przylega niebiesko- beżowa łazienka z kabiną prysznicową.
Uprzejmie prosimy o planowanie przyjazdu pomiędzy godz. 9 -20 gdyż pensjonat nie dysponuje całodobowa obsługą Gości. W przypadku konieczności zaplanowania przyjazdu w innych godzinach bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie.
Cena: od 85zł za osobę / doba*
Cena za cały apartament: 340 zł doba
* cena powyżej 3 noclegów

Nasz pensjonat nie dysponuje parkingiem , jednak do państwa dyspozycji mamy zagwarantowane miejsca na parkingu „Centrum” przy ul Wiejskiej 120 (ok. 150 m od budynku). Parking pobiera opłaty dzienne w wysokości ok. 10 zł / doba.

Szafirowy