slider slider slider slider slider

Apartamenty

Apartamenty

slider
Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 600 564 668
Zielony,

Apartament Zielony przeznaczony jest dla 3 do 4 osób. Składa się on z dwóch pokoi oraz łazienki i znajduje się na I piętrze Heskiego Domku. Jego urządzenie oraz kolory nawiązują do wystroju domu podróżnika z wybrzeża Nowej Anglii.
W sypialni Apartamentu Zielonego znajduje się łóżko dwuosobowe tradycyjny kominek, stylowa szafa oraz kilka elementów wystroju „z egzotycznych podróży”. Z okien roztacza się widok na główny deptak Helu. Pokój wyposażony jest w telewizor, radio, a do pokoju przylega zaciszna nisza sypialna oddzielona od pokoju zasłonką.
W drugim pokoju znajduje się jadalnia z aneksem kuchennym, wyposażonym w lodówkę, płytę kuchenną, czajnik, naczynia i nakrycia stołowe dla 3-4 osób.
Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową.
Uprzejmie prosimy o planowanie przyjazdu pomiędzy godz. 9 -20 gdyż pensjonat nie dysponuje całodobowa obsługą Gości. W przypadku konieczności zaplanowania przyjazdu w innych godzinach bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie.
Cena : od 85zł za osobę/ doba *
Cena za cały apartament od 255 -340 zł doba
* cena powyżej 3 noclegów

Nasz pensjonat nie dysponuje parkingiem , jednak do państwa dyspozycji mamy zagwarantowane miejsca na parkingu „Centrum” przy ul Wiejskiej 120 (ok. 150 m od budynku). Parking pobiera opłaty dzienne w wysokości ok. 10 zł / doba.

Zielony