slider slider slider slider slider

Apartamenty

slider
Helski Domek
ul. Wiejska 82
Hel 84-150
tel. 48 600 564 668
Pomarańczowy,

Apartament Pomarańczowy przeznaczony jest dla 2 osób. Składa się z pokoju oraz łazienki i znajduje się na I piętrze Heskiego Domku. Jego urządzenie oraz kolory nawiązują do domów letnich na wybrzeżach Maroka.
Znajdują się tam dwa jednoosobowe łóżka, tradycyjne niskie meble, rustykalna szafa oraz kilka „orientalnych” elementów wystroju. Pokój wyposażony jest w telewizor i przylega do niego urocza, niewielka łazienka z prysznicem.
W pokoju znajdą Państwo także miejsce do przygotowania posiłków- wyposażone w lodówkę, kuchenkę elektryczną, czajnik, naczynia i nakrycia stołowe dla 2 osób.
Uprzejmie prosimy o planowanie przyjazdu pomiędzy godz. 9 -20 gdyż pensjonat nie dysponuje całodobowa obsługą Gości. W przypadku konieczności zaplanowania przyjazdu w innych godzinach bardzo prosimy o wcześniejsze ustalenie
Cena : od 85zł za osobę/ doba*
Cena za cały apartament 170 zł doba
* cena powyżej 3 noclegów

Nasz pensjonat nie dysponuje parkingiem , jednak do państwa dyspozycji mamy zagwarantowane miejsca na parkingu „Centrum” przy ul Wiejskiej 120 (ok. 150 m od budynku). Parking pobiera opłaty dzienne w wysokości ok. 10 zł / doba.

Pomaranczowy